o nas

FIRMA

Euro-Jumar-Trade Spółka z o.o. w Opolu, istnieje od 1991 roku, zajmuje się głównie klimatyzacją, wentylacją, budownictwem oraz reklamą wielkoformatową.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i wykfalifikowanemu zespołowi firma może zaoferować:
W zakresie wentylacji i klimatyzacji firma od wielu lat współpracuje z dystrybutorami urządzeń takich marek jak: Mitsubishi, Daikin, LG, MDV, Midea, oferuje pełny zakres robót, od projektowania po wykonawstwo i serwis urządzeń. W dziedzinie budownictwa, firma może pełnić obowiązki inwestora zastępczego, nadzory inwestorskie oraz roboty budowlane. Firma jest dystrybutorem chemii budowlanej marki Deitermann.
Firma również oferuje ekspozycję reklamy na telebimach LED, nośnikach trójzmiennych oraz billboardach, w zakresie usług obejmuje: projekt reklamy, wydruk, montaż, ekspozycję.


Spółka jest wieloletnim i doświadczonym partnerem handlowym jednego z czołowych dostawców chemii budowlanej z zastosowaniem w budownictwie.

OFERUJEMY

Wentylacja – Klimatyzacja
Projektowanie, dostawa, montaż, serwis Obiekty przemysłowe, budynki mieszkalne, mieszkania, sklepy, obiekty służby zdrowia, punkty usługowe i inne. Budownictwo - Nieruchomości
Nadzory Inwestorskie, projekt budowlany, kosztorys, roboty budowlane, nadzór budowlany, inwestor zastępczy, współpraca z pośrednikami w obrocie nieruchomościami, dystrybutor chemii budowalnej.
Reklama
Reklama wielkoformatowa, telebimy LED, Billboardy, projektowanie graficzne, projektowanie stron WWW.

PRZETARG

Zapraszamy do wzięcia udziału w przetargu!

Przedmiot
Zakup i dostawa telebimów diodowych.
6 kompletów.
Lokalizacja
Opole (woj. Opolskie)
Rodzaj ogłoszenia
Ogłoszenie o zamówieniu
POBIERZ DOKUMENT
I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
OFERTA
2011-2012
POBIERZ
OFERTE
REKLAMOWĄ